رونمایی از جدیدترین محصولات کنتور آب اکباتان در نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب ایران

کنتور آب اکباتان در پانزدهمین بین‌المللی نمایشگاه صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران از جدیدترین محصولات خود از جمله؛ کنتور آب خانگی و دستگاه تست دوام کنتور آب رونمایی کرد.

پانزدهمین نمایشگاه صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران (Iran Watex 2019) از هشتم تا یازدهم مهرماه ۱۳۹۸ با حضور بیش از ۲۶۰ شرکت داخلی و خارجی، در فضایی به وسعت ۲۴ هزار مترمربع و با حضور ۱۳ شرکت خارجی از ۶ کشور ایتالیا، آلمان، چین، مجارستان، ترکیه و تایوان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

کنتور آب اکباتان با حضور در این نمایشگاه، جدیدترین محصولات خود از جمله کنتور آب مولتی جت خانگی در سایزهای یک دوم و سه چهارم اینچ، در دو مکانیزم خشک و نیمه‌خشک، دستگاه تست دوام کنتور آب و همچنین سیستم جامع هوشمند میترینگ انرژی را در بزرگترین رویداد تجاری صنعت آب کشور معرفی کرد و مورد استقبال جمع کثیری از مدیران و کارشناسان شرکت مهندسی آب کشور و شرکتهای آبفای شهری و روستایی سراسر کشور قرار گرفت.

گفتنی است غرفه کنتور آب اکباتان در روز پایانی این نمایشگاه میزبان وزیر محترم نیرو، دکتر اردکانیان بود و وزیر نیرو و هیئت همراه از آخرین دستاوردهای این شرکت در صنعت اندازه گیری آب بویژه در بخش هوشمندسازی و طراحی سیستم جامع میترینگ انرژی بازدید کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *